Kirjoita hakusana...
LAHDEN TANKOFUTISKIERTUE 2019

Ajankohta: 7.5.2019 00:00 - 29.5.2019 00:00

Lahden alueen ala ja yläkouluille järjestetään Tankofutisturnauskiertue, jossa jokaisella mukana olevalla koululle järjestetään oma karsintaturnaus. Joukkueessa voi olla 5-10 pelaajaa. Jokaisen karsintalohkon kaksi parasta joukkuetta pääsevät edustamaan omaa kouluaan yhteiseen finaalitapahtumaan, joka pidetään urheilukeskuksessa viestikarnevaalien yhteydessä 29.5.2019


Karsinnat

7.5 AP Länsiharjun koulu 7.5.2019 00:00 Info »
7.5 IP Länsiharjun koulu 7.5.2019 00:00 Info »
8.5 IP Mukkulan koulu 8.5.2019 00:00 Info »
8.5 AP Mukkulan koulu 8.5.2019 00:00 Info »
10.5 AP Launeen koulu 10.5.2019 00:00 Info »
10.5 IP Launeen koulu 10.5.2019 00:00 Info »
13.5 AP Kärpäsen koulu 13.5.2019 00:00 Info »
13.5 IP Kärpäsen koulu 13.5.2019 00:00 Info »
14.5 AP Kukkasen koulu 14.5.2019 00:00 Info »
14.5 IP Kukkasen koulu 14.5.2019 00:00 Info »
15.5 AP Ahtialan koulu 15.5.2019 00:00 Info »
15.5 IP Ahtialan koulu 15.5.2019 00:00 Info »
16.5 AP Kivimaan koulu 16.5.2019 00:00 Info »
16.5 IP Kivimaan koulu 16.5.2019 00:00 Info »
20.5 AP Lotilan koulu 20.5.2019 00:00 Info »
20.5 IP Lotilan koulu 20.5.2019 00:00 Info »
21.5 AP Erstan koulu 21.5.2019 00:00 Info »
21.5 IP Erstan koulu 21.5.2019 00:00 Info »
22.5 AP Kariston koulu 22.5.2019 00:00 Info »
22.5 IP Kariston koulu 22.5.2019 00:00 Info »

Turnauksen sarjataulukko

O V T H +/- P
Kukkasen koulu 9D/E - "FC Tunarit" 4 4 0 0 +27 12
Lotila 6a 1 4 4 0 0 +27 12
7e 4 4 0 0 +24 12
Renkomäki 5C 4 4 0 0 +21 12
Kutospro 4 4 0 0 +21 12
Villähde 6 joukkue 2 4 4 0 0 +21 12
Jalkaranta 6.a 2 joukkue 4 4 0 0 +20 12
TFC metsämummot 4 4 0 0 +20 12
6c 4 4 0 0 +18 12
Mukkula 9C 4 4 0 0 +17 12
6A 1.joukkue 4 4 0 0 +16 12
9C 4 4 0 0 +15 12
9B 4 4 0 0 +15 12
Jalkaranta 6b joukkue 1 4 4 0 0 +14 12
Kirkkis 6B 4 4 0 0 +14 12
5B joukkue1 Erstan koulu 4 4 0 0 +14 12
valinnainen 3. 4 4 0 0 +13 12
Nro 9 (8d) 4 4 0 0 +12 12
5a team 1. Erstan koulu 4 4 0 0 +12 12
9G 4 4 0 0 +11 12
8F 4 4 0 0 +11 12
Kukkasen koulu 8B "Naapuri" 4 4 0 0 +11 12
Kukkasen koulu 9E - "TIS - 51" 4 4 0 0 +10 12
Nro 4 (8h) 4 4 0 0 +6 12
FC PiPa 69 4 3 1 0 +13 10
5B 2.joukkue 4 3 1 0 +12 10
Liipola 1 4 3 1 0 +10 10
Ahtiala 7G 4 3 1 0 +10 10
Viihde 5 joukkue 3 4 3 1 0 +10 10
FC Kutoset 4 3 1 0 +9 10
9A 4 3 1 0 +4 10
5a 4 3 1 0 +3 10
Kristan ja Janne Mussukat 4 3 0 1 +20 9
Kirkkis 6A 1 4 3 0 1 +16 9
Tipala1 4 3 0 1 +16 9
Länsiharju, 6lk, 1. 4 3 0 1 +13 9
Länsiharju 5c 4 3 0 1 +12 9
FC SIVVIT 4 3 0 1 +12 9
Nro 1 (8a) 4 3 0 1 +11 9
8d 4 3 0 1 +11 9
9b 4 3 0 1 +11 9
Kasakkamäki1 4 3 0 1 +10 9
Mava 4 3 0 1 +10 9
5C 1.joukkue 4 3 0 1 +9 9
9E 4 3 0 1 +8 9
Tipala2 4 3 0 1 +8 9
Abun enkelit 4 3 0 1 +8 9
Viihde 4 B 4 3 0 1 +8 9
7B 4 3 0 1 +7 9
9a 4 3 0 1 +7 9
Kukkasen koulu Tontsa 4 3 0 1 +7 9
Kasakkamäki4 4 3 0 1 +6 9
Mukkulan mursut 4 3 0 1 +6 9
JOUKKUE 1 4 3 0 1 +6 9
Renkomäki 5B 4 3 0 1 +5 9
3b 4 3 0 1 +5 9
Nro 3 (8def) 4 3 0 1 +3 9
Länsiharju, 4c 4 3 0 1 +2 9
MAVA 4 3 0 1 +2 9
Neloset joukkue 1, Erstan koulu 4 3 0 1 +2 9
Villähde 6 joukkue 1 4 3 0 1 +1 9
FC Bebe-leivos 4 3 0 1 0 9
Länsiharju 6lk, 2. 4 3 0 1 -1 9
Hampurilaiset 4 2 2 0 +11 8
7b 4 2 2 0 +2 8
Lotila 6a 2 4 2 1 1 +15 7
5B-Joukkue 3, Erstan koulu 4 2 1 1 +8 7
Mukkula 7C 4 2 1 1 +7 7
valinnainen 5. 4 2 1 1 +6 7
6b 4 2 1 1 +5 7
5C 2. joukkue 4 2 1 1 +3 7
7a 4 2 1 1 +2 7
Viihde 5 joukkue 1 4 2 1 1 0 7
Laser Gang 4 2 1 1 -1 7
Nuggets 4 2 1 1 -1 7
4a 4 2 1 1 -3 7
6B Asiamiehet 4 2 1 1 -3 7
TipalaA 4 2 0 2 +6 6
Laune 4A 4 2 0 2 +5 6
4c 4 2 0 2 +5 6
8. lk:n valinnainen ryhmä b 4 2 0 2 +5 6
Nro 7 (7aeh) 4 2 0 2 +4 6
Ahtialan kehäketut 4 2 0 2 +3 6
Valinnainen 1. 4 2 0 2 +3 6
Mukkula 8C 4 2 0 2 +2 6
7D 4 2 0 2 +2 6
Kirkkis 5A 2 4 2 0 2 +2 6
Kukkasen koulu 8G -"Pussycats" 4 2 0 2 +2 6
Neloset joukkue 3, Erstan koulu 4 2 0 2 +2 6
Nro 2 (8b) 4 2 0 2 +1 6
7B 4 2 0 2 +1 6
Kukkasen koulu 9B/D - "HC Kuninkaat" 4 2 0 2 +1 6
8. lk valinnainen ryhmä c 4 2 0 2 +1 6
5A team 2, Erstan koulu 4 2 0 2 +1 6
Salty Squad 4 2 0 2 0 6
8c 4 2 0 2 0 6
7a 4 2 0 2 -1 6
KärpäsTosiPro 4 2 0 2 -1 6
valinnainen 2. 4 2 0 2 -1 6
Möysä 4 2 0 2 -2 6
Kukkasen koulu 7G - "Kulmanpojat" 4 2 0 2 -2 6
Länsiharju, 4a 4 2 0 2 -3 6
Liipola 3 4 2 0 2 -3 6
Mukkula 8B 4 2 0 2 -4 6
Mukkula 9D 4 2 0 2 -4 6
Mukkula 7A 4 2 0 2 -5 6
Jalkaranta 6.a 1 joukkue 4 2 0 2 -6 6
7d 4 2 0 2 -6 6
5A Team 3, Erstan koulu 4 2 0 2 -6 6
Salty Squad 4 2 0 2 -7 6
9C 4 2 0 2 -7 6
5b 4 1 2 1 -3 5
Liipola2 4 1 1 2 +2 4
Mukkula 8A 4 1 1 2 +1 4
6A Joukkue 2 Erstan koulu 4 1 1 2 +1 4
JOUKKUE 2 4 1 1 2 0 4
4b 4 1 1 2 0 4
Porkkanat 4 1 1 2 -1 4
valinnainen 7. 4 1 1 2 -3 4
Villähde 4A 4 1 1 2 -3 4
Kirkkis 5A 1 4 1 1 2 -6 4
7e 4 1 1 2 -7 4
6a 4 1 1 2 -7 4
8b 4 1 1 2 -7 4
Villähde 6 joukkue 3 4 1 1 2 -7 4
Harjun 4A 4 1 1 2 -8 4
valinnainen 6. 4 1 1 2 -8 4
Ahtiala 6A 1 1 0 0 +5 3
Voittajat 4 1 0 3 +1 3
Länsiharju, 5b 4 1 0 3 -1 3
Pingviinit 4 0 3 1 -1 3
Nro 6 (8f) 4 1 0 3 -2 3
Nro 8 (7h) 4 1 0 3 -2 3
Kirkkis 6A 2 4 1 0 3 -3 3
Mukkula 7D 4 1 0 3 -4 3
3c 4 1 0 3 -4 3
6A Joukkue 1, Erstan koulu 4 0 3 1 -4 3
7C 4 1 0 3 -5 3
5B 1.joukkue 4 1 0 3 -5 3
Karhukopla 4 1 0 3 -6 3
Kukkasen koulu 8A " XtitanFIN_GT" 4 1 0 3 -6 3
Neloset joukkue 2, Erstan koulu 4 1 0 3 -6 3
Danzskois squad 4 1 0 3 -7 3
Renkomäki 5A 4 1 0 3 -7 3
Kasakkamäki3 4 1 0 3 -8 3
Nro 10 (7deh) 4 1 0 3 -8 3
Kukkasen koulu 7A - "Team Bossman" 4 1 0 3 -8 3
6B TWIX 4 1 0 3 -8 3
Möysän Banskut 4 1 0 3 -9 3
Mukkula 7B 4 1 0 3 -10 3
Liipola 4 4 1 0 3 -10 3
Nro 11 (8h) 4 1 0 3 -10 3
7A 4 1 0 3 -10 3
Viihde 5 joukkue 2 4 1 0 3 -11 3
Länsiharju, 4b 4 1 0 3 -12 3
LKSTAMAUO 4 1 0 3 -12 3
Litistyneet mansikat 4 1 0 3 -13 3
TipalaB 4 1 0 3 -14 3
Kukkasen koulu 9A/E - "Nopsan Legendat" 4 1 0 3 -15 3
7G 4 0 2 2 -3 2
Uteilaat 4 0 2 2 -4 2
Lotilan 6c 4 0 2 2 -7 2
8c 4 0 2 2 -12 2
5c 4 0 1 3 -4 1
7F 4 0 1 3 -8 1
6A Joukkue 3 Erstan koulu 4 0 1 3 -8 1
9c 4 0 1 3 -10 1
5C 3.joukkue 4 0 1 3 -10 1
valinnainen 4. 4 0 1 3 -10 1
8a 4 0 1 3 -11 1
9d 4 0 1 3 -13 1
Kirkkis 6A 3 4 0 1 3 -23 1
Vanukasgangsterit 0 0 0 0 0 0
Team Puuha-Pete 0 0 0 0 0 0
FC Homekoulu 0 0 0 0 0 0
Ruituuksäreeneihin (Laune) 0 0 0 0 0 0
Laune 8H 0 0 0 0 0 0
FC Renksu 0 0 0 0 0 0
LAUNE 7C 0 0 0 0 0 0
Laune 9B 0 0 0 0 0 0
Ahtialan Upit 0 0 0 0 0 0
Purorinteen Sepät 0 0 0 0 0 0
Salamat, 5 b Ahtiala 0 0 0 0 0 0
FC Leppikset , Ahtiala 5 b 0 0 0 0 0 0
Vauhtimursut, Ahtiala 4.luokka 0 0 0 0 0 0
Save The Turtles 0 0 0 0 0 0
FC Reda 0 0 0 0 0 0
Laune 7E 0 0 0 0 0 0
Kermitinpakarat 0 0 0 0 0 0
FC Barsakaalit, 4 b 0 0 0 0 0 0
Ahtiala 6A (kakkosjoukkue) 1 0 0 1 -5 0
Harjun 4b 4 0 0 4 -8 0
8C 4 0 0 4 -10 0
Kukkasen koulu 7B - "Vintage Legends" 4 0 0 4 -11 0
7c 4 0 0 4 -11 0
Villähde 5 4 0 0 4 -11 0
Jalkaranta 6.b joukkue 2 4 0 0 4 -12 0
8 lk valinnainen ryhmä a 4 0 0 4 -12 0
5B-Joukkue 2 Erstan koulu 4 0 0 4 -12 0
Viihde 5 joukkue 4 4 0 0 4 -12 0
6A 2.joukkue 4 0 0 4 -14 0
Nro 5 (8ef) 4 0 0 4 -15 0
8A 4 0 0 4 -15 0
8D 4 0 0 4 -15 0
3a 4 0 0 4 -15 0
Kukkasen koulu 9C/D - "Kanat" 4 0 0 4 -16 0
Länsiharju, 4d 4 0 0 4 -17 0
Kasakkamäki2 4 0 0 4 -17 0
Kumiperunat 4 0 0 4 -18 0
Lihapullat 4 0 0 4 -19 0
Tanko DreamTeam 4 0 0 4 -22 0
KärpäsPro 4 0 0 4 -28 0
Lotila 4C 4 0 0 4 -32 0

Kuvia turnauksesta